• Adresa: Zlatá Olešnice 3, 468 47 Zlatá Olešnice
  • Osoba: Marek Hammerschmied
  • Email: prihlasky@sptlomnice.cz
  • Telefon: 774075614
  • Web: http://www.sptlomnice.cz

Asociace TOM ČR, TOM 19076 SPT

  • Cena:
  • Doprava:
  • Platí do:
  • Typ: poptávka

Od roku 1990 pořádá občanské sdružení letní dětské tábory a víkendové akce pro děti.

Tábořiště Tallhoferův Dol leží v údolí sevřeném borovými lesy. Koupaliště se nachází ve vesnici. Tábořiště je vybaveno plně dle standardů vyhlášky č. 106/2004 Sb. O dětské rekreaci. Na tábořišti stojí kuchyňská budova, jídelna, chatičky, sprcha, suché záchody. Naši zdravotníci pečlivě dbají na úklid společných prostor , vedoucí pak na úklid stanů dětí. Každoročně je tábor monitorován hygienickou stanicí. Starší děti jsou ubytovány ve stanech typu Junák, které vyhovují normám vyhlášky č. 106 o dětské rekreaci. Stany sestávají z dřevěné, 0,75 cm vysoké podsady, ve které jsou zavěšena dvě lůžka pokrytá molitanem. Ve středové uličce je dřevěná podlážka, pod lůžky malá rohož pro kufr. V roce 2010 jsme kompletně obnovili stanové celty, které samozřejmě nepropouští vodu. Nejmladší táborníci jsou ubytováni v čtyřlůžkových chatičkách

Tábory

Antická odyssea

Na úsvitu civilizace ve starověkém Řecku stanulo šest městských států.

3990
Brána do nebes

Místo, kde se země potkává s nebem… Místo, kde mraky ochraňují tajemné území… Olymp, to je to místo, které patří bohů.

2950
Jak vycvičit draka

Kdybyste si sbalili batoh, vyrazili na sever a šli tak dlouho, dokud by vás nezačaly hrozně bolet nohy a pak byste šli ještě minimálně stokrát tak daleko, tak dojdete až na pobřeží moře.

2950
Robin Hood – hrdina Sherwoodský

Píše se rok 1185 a ve svaté zemi vře nepokoj a válka.

2950
Korzáři Jeho Veličenstva

Přenesme se časem do dob, kdy po tyrkysových vlnách plachtily galeony a karavely, kde své místo nachází dobrodružství na moři, boj, vášeň a milostná střetnutí.

2950
Cesta bratří Nahay, návrat Manitou

Slunce prosvicovalo stěny chýše, ve které ležel starý náčelník kmene Nahay.

2950
Letopisy Narnie: Les, Sníh a pan

Když na tábořišti v Tallhoferově dole odemkneš těžkým, železným a léty zčernalým klíčem starý sklad, který se krčí vzadu za Hradem a podaří se Ti přestěhovat, nebo přelézt všechny staré krámy a harampádí, které se tam hromadí už od doby zmizení sester Tallhoferových, zjistíš, že v temném koutě stojí obrovská, starobyle vyřezávaná skříň.

2950
Šmoulové, aneb jak to skončí?

Všichni jistě dobře víme, že Gargamel netouží po ničem jiném, než se zmocnit všech Šmoulů, které by rád přimíchal do svého jedinečného lektvaru.

2950
Cesta kolem světa za 14.dní

Píše se rok 2013 a svět se točí kolem své osy přesně tak, jak má.

2950
Plavba za pokladem zatracených

Už je to několik týdnů, co městská garda v Hondur konečně uspěla ve svém honu na piráty a potopila nechvalně známou loď Svatou Annu i s celou její posádkou.

2950
Mafie

Termín “mafie“ původně nejspíše označoval “krásu” či “vznešenost”.

2950